شرکت ژوبین

مشخصات شرکت ژوبین :

مدیر عامل شرکت ژوبین :

محمد خلیل بوستانی

زمینه فعالیت: تولید کود کمپوست آلی غنی شده

تلفن: 07136499791

موبایل: 09176399523

فکس: 07136488994

آدرس:شیراز، بلوار زرهی (استقلال)، ابتدای بوار بعثت پلاک 27

ایمیل: info@hounamco.com

سایت: www.hounamco.com

اینستاگرام: Jubin_compost

برای ثبت رایگان اطلاعات شرکت خود در سایت کشت نیوز روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت اطلاعات شرکت 

رزومه گروه تولیدی ژوبین :

گروه تولیدی ژوبین در سال 1392 با مجوز سازمان جهاد کشاورزی استان فارس واحد تولید کود کمپوست آلی غنی شده را با اخذ پروانه بهره برداری شماره 31142282 در بخش ارژن استان فارس تاسیس نمود. که در کنار کسب گواهی ثبت مواد کودی از موسسه خاک و آب ایران، گواهینامه های استاندارد: نشان سبز زیست محیطی (ISO14021) GREEN LABLE، مدیریت کیفیت محصول (ISO9001)، مدیریت زیست محیطی (ISO14001) و همچنین مشارکت در طرح های مختلف جهاد کشاورزی را داریم. و همچنین مفتخریم تولید کننده برتر استان فارس درسال 1395-1396 باشیم. ضمنا با توجه به کیفیت محصولات تولیدی ژوبین عمدتا در استان های جنوبی و سایر نقاط کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات گروه تولیدی ژوبین :

کود نوع AP : 
حاوی عناصر ماکرو و میکرو، ضدعفونی شده ، جهت کشت اولیه بذرها (فضای باز و گلخانه)، نشاء کاری ، فضای سبز و اصلاح خاک های شور.

کود نوع BP :
غنی شده با عناصر ماکرو و میکرو به میزان متوسط (درجه ای ضعیف تر از نوع CP) ، هیومیک اسیدها و ریز جانداران مناسب کشت اولیه نهال ها، احیاء و حاصلخیزی خاک، نگهداری رطوبت بستر کشت، تقویت پاییزه درختان در مقابل سرما زدگی و …

کود نوع CP : 
کاملا غنی شده با عناصر ماکرو و میکرو، هیومیک اسید ها و ریز جانداران به میزان بالا، مناسب احیا و حاصلخیزی خاک، افزایش مقاومت گیاه در مقابل استرس های محیطی و کم آبی، افزایش رشد و باروری گیاهان و …

کود نوع HAP : 
عناصر این محصول مانند نوع AP بوده، به اضافه مقدار مناسبی پرلیت برای نفوذ پذیری و نگهداری رطوبت بیشتر جهت کشت اولیه بذرها (فضای باز و گلخانه)، نشا کاری، گل های زینتی و کشت های هیدروپونیک می باشد.

کود نوع CG : 
دارای خصوصیات شبیه کلاس CP می باشد که گرانوله شده است و در زراعت های مکانیزه استفاده می شود.

کود خانگی : 
دارای خصوصیات شبیه نوع AP می باشد که در بسته های 5 کیلوگرمی (9 لیتری) برای مصارف خانگی و گیاهان آپارتمانی استفاده می شود.

تصاویر برخی از محصولات گروه تولیدی ژوبین :

کود AP,BP,CP,HAP,CG

کود AP,BP,CP,HAP,CG

کود کامپوست آلی غنی شده

کود کامپوست آلی غنی شده