شرکت فرایند گستر نوین

مشخصات شرکت فرایند گستر نوین :

مدیر عامل شرکت فرایند گستر نوین:

مهندس جواد وثوقی

زمینه فعالیت:

طراحی و نظارت بر اجرای پروژه های صنعتی و خوراک دام و طیور

تلفن:

—-

موبایل:

09155180604

09356495444

فکس: —-

آدرس:

مشهد بلوار طوس منطقه صنعتی آریا پلاک ۱۴

کدپستی:

5422185459

ایمیل:

inventorfgn.ir@gmail.com

سایت:

www.inventorfgn.ir

رزومه فرایند گستر نوین :

شرکت فرایند گستر نوین با سابقه حدود دو دهه فعالیت در زمینه طراحی و نظارت برساخت تجهیزات و ماشین آلات انتقال مواد از جمله باکت الواتور (بالابر سطلی) ، نوار نقاله ، چین کانوایر (نقاله زنجیری) ، اسکرو کانوایر (نقاله مارپیچ) و خطوط تولید خوراک دام و طیور و انبارهای مکانیزه نگهداری غلات تاکنون طراحی و نظارت در اجرای چندین پروژه با ظرفیت های متنوع را عهده دار بوده است.

شرکت فرایند گستر نوین از سال 92 طراحی و نظارت بر ساخت پنج سایز دستگاه پلت میل با ظرفیت های متنوع  را آغاز کرده است. از آنجائیکه این تجهیز یکی از اساسی ترین و دقیق ترین تجهیزات خطوط تولید خوراک دام و طیور برای تولید خوراک به صورت پلت ( فشنگی) می باشد و تلرانس های ساخت آن بسیار دقیق و حساس است نیاز به ظرافت خاص در طراحی و تولید آن می باشد. از این نوع دستگاه با ظرفیت های مختلف و سایزهایی متنوع بیش از ده دستگاه ساخته شده ودر پروژه های گوناگون نصب و راه اندازی گردیده است.

این شرکت با تجربه ای که در سالیان طولانی در زمینه طراحی و ساخت کسب کرده است، کلیه فضاهای تعمیر و نگهداری و همچنین دسترسی آسان به قطعات در ماشین آلات و خطوط تولید همواره مد نظر قرار داده تا عملیات ساخت و نصب و راه اندازی به راحتی و دقیق انجام گیرد. کلیه طراحی ها بر اساس استانداردهای رایج طراحی و ساخت انجام می شود. بدین منظور از نرم افزارهای طراحی از قبیل اتوکد مکانیکال ، سالیدورک و اینونتور همچنین نرم افزار اکسل جهت برنامه نویسی و طراحی ، محاسبه توان ، تحلیل تنش و سایر پارامترهای اساسی در طراحی استفاده می گردد.

شرکت فرایندگستر نوینپروژه های شرکت فرایند گستر نوین

برای ثبت مشخصات شرکت خود در بانک اطلاعاتی کشت نیوز روی لینک زیر کلیک کنید

ثبت مشخصات شرکت